+38 (093) 990 94 64
Пн. - Пт. з 08:00 - 17:00
0
Будівельні суміші – ВікаПрофіль

Будівельні суміші

Під час початкових процесів будівництва, ремонту, чи при виконанні подібних робіт, ж декілька основних матеріалів, без яких просто не обійтись. Це цемент та шпаклівка.

Цемент: вибираємо якісне

Цемент — порошок, при додаванні води до якого створюється маса, яка твердне з часом. Він вважається основою, так би мовити фундаметном будівництва. Такий матеріал широко популярний, а ціна цементу не високою, хоча функціональність його важко недооцінити. Матеріал є стійким до різноманітного типу пошкоджень та до впливу атмосферних осадків.

Існує декілька видів цементу, які розрізняють по швидкості його застигання та по міцності. В залежності від того, який саме вид ви оберете, залежатиме якість та надійність будівництва, яке ви проводите.

Використовується даний матеріал для проведення різноманітних робіт, це можуть бути внутрішні та зовнішні роботи, виготовлення різноманітних розчинів для будівництва, тощо. Тим паче, цемент використовують і в процесі оштукатурення стін, тому, від якості цементу залежить і те, як ляже штукатурка. Рекомендуємо не економити, а купити цемент високої якості саме у нас.

Купити шпаклівку недорого

Шпаклівка — це матеріал, який є доволі пластичним, складається з наповнювача, речовини в’яжучої та різноманітного роду добавок. Використовують шпаклівку для створення ґрунтового шару поверхні, яка розрівнюється. Також доволі поширена для використання у декоративних цілях.
Матеріал можна умовно розділити на два види: сухі та готові. Сухі готуються безпосередньо перед нанесенням, готові — не потрібно замішувати, вони зручні та не потребують додаткової витрати часу для замісу. Такий тип шпаклівок має багато переваг, але й також недоліки — він ваажється недостатньо високоякісним.
Інсує ще один розподіл шпаклівок. Вони можуть бути:

  • цементні;
  • гіпсові;
  • полімерні.

Найбільш популярною з вищеописаних видів є полімерна шпаклівка, адже вона володіє усіма найбільш оптимальними якостями, але вирізняється доволі високою ціною у порівнянні з іншими.

В залежності від робіт, які потрібно виконати, розрізняють стартові та фінішні шпаклівки. Стартові використовують для більш грубого вирівнювання, фінішні — перед поклейкою оздоблювальних матеріалів.

Купити цемент та шпаклівку

Якщо перед вами стоїть потреба покупки цементу та шпаклівки для виконання різноманітних робіт, рекомендуємо вам звертатись до нас. Широкий асортимент, доступна ціна, доставка по місту та за його межі. Висококваліфікований персонал та чудова якість товарів — ми працюємо для вас.