+38 (093) 990 94 64
Пн. - Пт. з 08:00 - 17:00
0
Лакофарбові матеріали – ВікаПрофіль

Лакофарбові матеріали

Ремонт чи будівництво — доволі тривала та затратна справа. Для виконання якої необхідно надзвичайно багато матеріалів та різноманітних комплектуючих, але, якщо до цієї роботи підійти відповідально можна не тільки зекономити, купивши матеріали в нашому магазині, а й зробити чудовий якісних проект, використовуючи тільки надійні та висококласні матеріали.

Емаль: для чого використовується та де купити

Емаль- лакофарбовий матеріал, який використовують для проведення робіт ззовні та всередині приміщень. Відповідно за складом їх і розрізняють. Емаль — дуже чудова та функціональна річ, адже вона має високу стійкість до перепадів температури, механічних пошкоджень, володіє чудовим зчепленням з поверхнею та не містить шкідливих для здоров’я людини речовин.
Саме завдяки їх високій функціональності та універсальності вони є такими популярними.
Купити емаль у Львові чи інших містах України ви можете саме у нас за доволі оптимальною ціною. Ми пропонуємо вам якісний товар, різноманітної кольорової гами з доставкою до вашого дому.

Розчинники для роботи з емаллю
Перед початком роботи з таким матеріалом як емаль, варто подбати і про розчинник для неї. Розчинник потрібен для того, щоб надати емалі потрібний тон.
Являє собою таку речовину, що доводить емаль до потрібної консистенції. Він є універсальним, швидко сохне та надає блиску. Розділяють наступні типи розчинників:

  • ацетон (для всіх типів емалей);
  • уайт-спіріт (для алкідних);
  • скіпидар (для емалей високої в’язкості).

Обираючи розчинник рекомендуємо звернутись до кваліфікованих спеціалістів нашої компанії, адже неправильно підібраний матеріал може не надати очікуваних характеристик для емалі.
Купити емаль та розчинник
Насправді, вибір емалі та розчинника на ринку зараз доволі широкодоступний. Та, не весь матеріал, який пропонують є якісним. Тому рекомендуємо купити емаль та розчинник саме у нас, адже висока якість нашого товару підтверджена позитивними відгуками наших клієнтів.
Купивши розчинник та емаль у нас, ви можете бути впевнені, що продукція своєю якістю відповідає ціні. Тим паче, ви маєте можливість суттєво зекономити, замовивши доставку товару.